понеділок, 11 червня 2018 р.

Переможці районного конкурсу "Умілі ручки-2018"

Список навчальних закладів – переможців конкурсу „Умілі ручки”

Номінація «Практичність виробу»
1 місце -  Долинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат;   
2 місце –  Оболонська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
3 місце – Долинська спеціалізована школа І-ІІІ  ступенів №6.
Номінація „Естетичність виробу”
1 місце  – Лолинська ЗОШ І-ІІ ступенів;  
2 місце – Долинська станція юних техніків;
3 місце – Кропивницький НВК.
Номінація „Складність виробу”
1 місце – Новошинська ЗОШ І-ІІ ступенів;
2 місце – Солуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
3 місце – Лущ Олег -  учень 7 класу Лолинської ЗОШ І-ІІ ступенів.  
Номінація „Патріотичність виробу”/„Оригінальність”
1 місце – Долинський районний будинок дитячої та юнацької творчості;  
2 місце  – Підлісківська ЗОШ І-ІІ ступенів;
3 місце –  Беляк Влад - учень 7 класу Новошинської ЗОШ І-ІІ ступенів.


МК


Районна виставка-конкурс з виготовлення шпаківень «Птахи прилетіли»


В конкурсі взяли участь Долинська спеціалізована школа-інтернат, Вишківська Кальнянська, ЗОШ І-ІІІ ступенів, Новошинська, Підлісківська, Церківнянська, Лолинська ЗОШ І-ІІ ступенів, Слободоболехівський НВК.
        Нагороджено грамотами:
1)    Перше  місце:
1.1. У номінації «Дуплянка»:
-  Половку Андрія, учня 5 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель    Качур І.Г.).
 1.2.У номінації «Синичник»:
-  Беляка Владислава, учня 7 класу Новошинської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Чупак С.І.);
-   Кобрина Владислава, учня 8 класу Новошинської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Чупак С.І.).
2)    Друге  місце:
2.1. У номінації «Дуплянка»:
-  Павличка Василя, учня 8 класу Підлісківської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель  Семків У.В.);
-  Лущ Олег, учня 7 класу Лолинської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Зубик В.В.).
2.2. У номінації «Синичник»:
- Дашковець Ангеліну, учениця 4 класу Вишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Штогрин О.Б.);
-  Лущ Романа, учня 5 класу Лолинської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Пилипів О.І.).
3)    Третє  місце:
3.1. У номінації «Дуплянка»:
- Плесканка Василя, учня 10 класу Долинської спеціалізованої школи – інтернату (вчитель Бубняк Т.Д.);
- Комара Станіслава, учня 6 класу Слободоболехівського НВК (вчитель   Будка Є.І.).
3.2. У номінації «Синичник»:
- Куціля Миколу, учня 10 класу Долинської спеціалізованої школи – інтернату (вчитель Бубняк Т.Д.);
- Мищака Василя,  учня 8 класу Кальнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Дяків П.В.);
- Шикора Дениса, учня 6 класу Церківнянської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Будка Є.І.).

Олімпіада з графічної грамоти та технічного креслення

       У І етапі взяли участь 38 учнів 9-11 класів. У ІІ етапі  взяли участь  18 учнів 9-11 класів.
   Найвищих результатів досягли учні Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради та Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради.
        Нагороджено грамотами:
І місце
-           Когута Романа – учня 11 класу Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинської районної ради;
-           Данилів Іліану – ученицю 9 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради.
ІІ місце
-           Крупу Андрія –  учня 11 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Долинської районної ради;
-           Цап Лілію  – ученицю 11 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради;
-           Костецького Дениса  – учня 9 класу Долинської СШ І-ІІІ ступенів №6 Долинської районної ради.
 ІІІ місце
-           Гринишин Христину  – ученицю 10 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради;
-           Дембіцького Максима – учня 11 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради;
-           Кузьмінчука Анатолія – учня 11 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради;
Мельника Михайла  – учня 9 класу Долинської СШ І-ІІІ ступенів №6 Долинської районної ради.

Олімпіада з трудового навчання

         У І етапі взяли участь 240 учнів 5-11 класів.  У ІІ етапі  взяли участь 50 учнів.
Учасники олімпіади вибороли 20 призових місць. Найкращі результати показали учні Долинського МНВК, Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6, Вигодської, Надіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Не забезпечили участь в олімпіаді Долинська гімназія №1, Вишківська, Гошівська, Солуківська ЗОШ І-ІІІ ст., Белеївська, Лолинська, Новошинська, Яворівська, Сенечівська, Слобододолинська, Слободоболехівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Великотур’янський, Малотур’янський,   Рахинянський НВК.
Нагороджено грамотами: 
І місце
-         Шибівську Яна –  11 клас, Долинський МНВК (вч. Носович М.К.);
-         Надіївського Тараса –  11 клас, Вигодська  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Штень Т.О.);
-         Марусаж Христину – 9 клас, Надіївська ЗОШ І-ІІІ ст.(вч.Витвицька А.І.);
-         Бойчука Дениса –  9 клас, Долинська СШ І-ІІІ ст. №6
(вч. Круліковська Г.В.).
ІІ місце
-         Кравців  Ілону –  11 клас, Долинський МНВК (вч. Носович М.К.);
-         Лучківа Івана –  10 клас, Вигодська  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Штень Т.О.);
-         Сову Андрія –  11 клас, Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Клименко В.М);
-         Микитин Юлію –8 клас, Раківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ваків Р.О.);
-         Гавлічинську Людмилу – 8 клас, Долинська СШ І-ІІІ ст. №6
(вч. Круліковська Г.В.);
-         Литвинчук Діану – 9 клас, Долинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Жгута Н.М..);
-         Бартківа Олега  – 9 клас, Вигодська  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Штень Т.О.);
-         Бориса Максима – 9 клас Долинський п/м ліцей (вч. Юзьків В.В.)
-         Витвицького Івана – 9 клас, Витвицька  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Котоус Р.О.)
ІІІ місце
-         Томків Яну   11 клас, Долинська ЗОШ І-ІІІ ст. №4  (вч. Жгута Н.М..);
-         Лагойду Вікторію - 11 клас, Долинський МНВК (вч. Носович М.К.);
-         Когута Романа – 11 клас, Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.
 (вч. Клименко В.М.);
-         Михайлишина Назарія – 10 клас, Долинська СШ І-ІІІ ст. №6
(вч. Круліковська Г.В.);
-         Коропат Анну – 9 клас, Вигодська  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Приймак Я.О.);
-         Кіщук Надію – 9 клас, Вигодська  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Приймак Я.О.)
-         Сеник Яну – 9 клас, Долинський п/м ліцей (вч. Сподар О.С.);
-         Куськіва Віталія – 9 клас, Долинська СШ-інтернат (вч. Бубняк Т.Д.);
-         Ходовіцького Максима – 9 клас, Долинська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (вч. Хімчук Я.В.);
-         Вітюка Миколу – 5 клас, Вигодська  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Штень Т.О.);
-         Тереніва Василя  – 9 клас, Пшеничниківський  НВК (вч. Чекан В.І.) ;
-         Сліпкевича Євгена – 9 клас, Оболонська  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Івасів В.В.);


ПДС

Незабутні враження від відвідування Манявського скита.