четвер, 5 березня 2015 р.

Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів олімпіади з трудового навчання (технологій)

        Повідомляємо, що І етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) для учнів 11-х класів буде проведено 6 березня 2015 року. Прохання заявки та звіти про проведення олімпіади подати у районний методичний кабінет (М.Сіпеєвій) до 10 березня 2015 року. Другий етап  Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) буде проведено 14 березня 2015 року та буде складатися з двох турів: теоретичного та комплексної роботи.  
       Максимальна кількість балів пропонується: за теоретичний тур – 30, практичний –70. 
       На теоретичному турі за одну астрономічну годину учням буде запропоновано дати відповіді на питання творчого характеру (проаналізувати, запропонувати матеріал, технологію тощо) з технічних, обслуговуючих видів праці.
       Комплексна робота виконується у шкільних майстернях. Зміст практичного завдання визначає робоча група, виходячи з конкретних умов району (міста). 
       Робота оцінюватиметься за такими критеріями: 
-              відповідність заданим розмірам;
-              привабливість (естетична цінність) виробу;
-              володіння техніками обробки матеріалів;
-              функціональність виробу та зручність у користуванні.
       Кількість балів за кожний вид визначає журі в залежності від виду роботи.
       За порушення правил техніки безпеки під час виконання практичного завдання учасники можуть позбавлятися до п’яти балів рішенням Голови журі за вмотивованим поданням членів журі у присутності учасника, до якого ця норма застосовується.
       Просимо забезпечити учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання такими матеріалами та інструментами:
дівчат 11 класів:
інструменти та матеріали: ватман, відріз тканини (100х80 см), набір голок, ниток, наперсток, булавки, сантиметрова стрічка, ножиці, кравецька крейда або сухе мило, олівець, лінійка, ручка, креслярські інструменти,булавки, спецодяг, елементи оздоблення.
хлопців 11 класів:
інструменти та матеріали: стальний прокат 9квадрат) 20 х 20, 90 мм розмічальний інструмент, напилки плоскі, круглі (драчовий, личкувальний, бархатний) надселі,  слюсарна ножівка, молоток свердло Ø 6мм, 10 мм, шліфувальний папір,спецодяг.
Верстати для токарних та свердлильних робіт надаються орнізаторами олімпіади.
      Третій етап буде  проведено 04 квітня 2015 року і буде складатися з двох турів (творчого теоретичного та творчої практичної роботи).
      Теоретичний тур (одна астрономічна година) включає тестові завдання та завдання творчого характеру з трудового навчання.
     Творча практична робота передбачатиме роботу з інформаційними джерелами (пошук виробів аналогів у мережі інтернет) та подальше виготовлення виробу з тканини, деревини та металу за власним задумом. На виконання  завдання відводиться чотири години (0,5  +3,5). Критерії оцінювання як і на другому етапі.                

Немає коментарів:

Дописати коментар